Mam na imię Magda i to ja jestem Żyrafą. Skąd się to wzięło? Ano stąd, że grałam kiedyś w siatkówkę, ale nikt, kto tego nie widział na własne oczy nie wierzy. Dlaczego? Bo mam METR-SZEŚĆDZIESIĄT W KAPELUSZU ;)

'Z szafy od Żyrafy' to moje miejsce. Robię tu to, co lubię... A przynajmniej się staram znaleźć na to czas, bo w tym wszystkim jestem mamą Małego Człowieka, żoną i PANIĄ DOMU :) Ha, ha! Tak więc w wolnych od matkowania i paniowania chwilach szyję, dziergam i wyklejam.

Dlaczego Szafa? No bo wyobraźcie sobie proszę starą, drewnianą szafę, która zdaje się być bez dna... Na górnej półce w pudełku po czekoladkach mieszkają kolorowe broszki. Gdzieś obok leży dziergany szal. W kącie za płaszczami schowało się pożółkłe pudełko ze starymi kartkami świątecznymi. W innym pudełku ukryte kilka zdjęć, pamiątek, a w kruchy papier spakowane są świąteczne ozdoby, które czekają na swój czas. Taka właśnie jest moja Szafa: pełna niespodzianek, kolorów, różności. Po prostu pełna drobiazgów...

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba :) Zapraszam!

Szanuje - nie kopiuje!!

Wszelkie prawa zastrzeżone i chronione Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (DZ.U. 1994 Nr 24 poz.83). Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć lub/i treści zamieszczonych na blogu 'Z szafy od Żyrafy' do jakichkolwiek celów bez zgody autora zabronione!

Najczęściej odwiedzane