mam na imię Magda i to ja jestem Żyrafą. skąd się to wzięło? ano stąd, że grałam kiedyś w siatkówkę, ale nikt, kto tego nie widział na własne oczy nie wierzy. dlaczego? bo mam METR-SZEŚĆDZIESIĄT W KAPELUSZU ;)

'Z szafy od Żyrafy' to moje miejsce. robię tu to, co lubię... a przynajmniej się staram znaleźć na to czas, bo w tym wszystkim jestem mamą Małego Człowieka, żoną i PANIĄ DOMU :) ha ha! tak więc w wolnych od matkowania i paniowania chwilach szyję, dziergam i wyklejam.

dlaczego Szafa... no bo wyobraźcie sobie proszę starą, drewnianą szafę, która zdaje się być bez dna... na górnej półce w pudełku po czekoladkach mieszkają kolorowe broszki. gdzieś obok leży dziergany szal. w kącie za płaszczami schowało się pożółkłe pudełko ze starymi kartkami świątecznymi. w innym pudełku kilka zdjęć, pamiątek. a w kruchy papier spakowane są świąteczne ozdoby, które czekają na swój czas. taka właśnie jest moja Szafa: pełna niespodzianek, kolorów, drobiazgów...

mam nadzieję, że Ci się tu spodoba :) zapraszam!

Szanuje - nie kopiuje!!

Wszelkie prawa zastrzeżone i chronione Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (DZ.U. 1994 Nr 24 poz.83). Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć lub/i treści zamieszczonych na blogu 'Z szafy od Żyrafy' do jakichkolwiek celów bez zgody autora zabronione!

Najczęściej odwiedzane