piątek, 16 listopada 2018

Dzień dobry, hej-ho! Zostałam pozbawiona telefonu. Taki koszt nowych technologii i RODO. I nie ma nic do śmiacia, bo czuje, że mi czegoś brak. Niby nie jest mi niezbędny ten telefon, ale lubię wrzucić jakąś focię tu i tam w ciągu dnia, poprawić sobie humor otrzymanymi od Was lajkami, zerknąć, czy Wy dodaliście coś nowego, a tu dupa! I tak do odwołania ;) 

Tak więc dziś nie rozpraszana niczym i nikim pyknęłam sesję nowych uszytków. I powiem Wam, że dumna jestem z siebie, bo nawet wyszły mi te zdjęcia tak, jak chciałam ;) I to za pierwszym razem! Tak więc dziś prezentuję kolorowe serca, koronkowe medaliony i zwariowane gwiazdki w dwóch wariantach ;) Zaczynamy od serc. Na razie powstały cztery w mocnych kolorach. W sam raz do dziecięcych pokoików i to nie tylko na Święta ;)


Powstały gwiazdki z pięciokąta. Pierwszy raz ten wzór próbowałam w zeszłym roku. W tym roku zaszalałam i dodałam zielone elementy. 


Powstały też bardziej tradycyjne gwiazdki. Prawie każda jest inna ;) Najlepszy etap ich szycia, to było zdobienie: kokardki, guziki, koraliki... Ach! Zerknijcie:


No i na koniec jeszcze przypomnienie medalionów z zeszłego roku. Zostały mi trzy sztuki i może komuś wpadną w oko... ;) 


Więcej możecie znaleźć w T-Bagsowym sklepiku. I przypominam jeszcze, że podobnie jak moje tradycyjne serduszka, również wszystkie powyższe drobiazgi można kupić lub otrzymać w prezencie do zakupionych na stronie T-Bagsowych wytworów ;)

No i to na razie tyle. Idę uzupełniać półki w moim sklepiku. A w ogóle, to wiecie, że Folkstacja.pl znowu ruszyła z kopytka? No życzę im wytrwałości :) Na dniach postaram się ponownie dołączyć tam do grona artystów ;) A póki co żegnam się czule :) Pozdrawiam, PA!

6 komentarzy:

witaj na moim blogu! dziękuję za odwiedziny :) będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :) pozdrawiam

Najczęściej odwiedzane