piątek, 27 kwietnia 2018

Bardzo spodobało mi się dostawanie prezentów od innych Blogerek :) Dlatego zgłosiłam się do zabawy podaj dalej ogłoszonej na blogu Szóste Niebo ;) 

Ale zanim pokaże Wam co przysłała mi Asa  zgodnie z zasadami ogłaszam zabawę u siebie.

Pierwsze dwie osoby, które w komentarzu wyrażą chęć udziału w zabawie otrzymają prezent-niespodziankę z żyrafowej pracowni ;) A że zabawa nazywa się podaj dalej, to obdarowane przeze mnie osóbki ogłoszą zabawę na swoich blogach i podadzą dalej ;) Macie rok na wysłanie drobiazgów, więc chyba nie ma spinki, co? Polecam, bo powiem Wam, że to uczucie, kiedy dostajecie paczkę i nie wiecie, co znajdziecie w środku... Uwierzcie mi: odzywa się wewnętrzne dziecko ;)

No a teraz czas pochwalić się, co dostałam. Asa przysłała mi paczuszkę z przydasiami, z czymś słodko-gorzkim ;) i z mega wypasioną poduszką. Jeszcze nigdy nie miałam takiej swojej prywatnej poduszki z moja literką... :) Była jeszcze gorzka czekolada, ale już zjadłam ;) Jeszcze raz dziękuję za wszystkie drobiazgi. No i czekam. Ktoś chętny?
2 komentarze:

  1. cieszę się, że mój prezent dotarł; mam nadzieję, że jesteś zadowolona. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. BARDZO! :) a podusia to mistrzostwo świata :) dziękuję :)

      Usuń

witaj na moim blogu! dziękuję za odwiedziny :) będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :) pozdrawiam

Najczęściej odwiedzane