niedziela, 24 września 2017

Oficjalnie zaczęła się JESIEŃ. Mały Człowiek wpisuje się w aktualne trendy i biega z gilem do pasa i kaszlem. Niewiele się chłopak do przedszkola nachodził ;) Ale: jeszcze ma czas, jeszcze się nachodzi ;) 

A mnie z lekka dopadła jesienna melancholia ;) Jakoś w ostatnich dniach łatwiej mi było machnąć na wszystko ręką i nic nie robić ;) Zwłaszcza, że nie grzali u nas, a ja jako wielki zmarzlak cierpiałam i odmawiałam wszelkiej nadprogramowej aktywności, która wymagała wyjścia spod kocyka... ;) Nie no przesadziłam trochę: miałam gości w weekend, więc obiadki i takie tam, i nawet kruche ze śliwkami upiekliśmy z Małym Człowiekiem ;) 

Ale wracając do tematu: na powitanie Pani Jesieni, którą mimo wszystko bardzo lubię, tylko w wydaniu bardziej słonecznym, postanowiłam zorganizować rozdanie, candy, losowanie... NO! Ogłosiłam je na żyrafowym fanpagu, a dla tych co się fejsbukiem brzydzą ogłaszam TU :) 


Nagrodą - jak widać - jest wróżka Balbina, która przez autorkę bloga szóste niebo nazwana została 'jesienną lalunią' i tak już do niej przywarło... Tak więc jesienna wróżka Balbina powędruje do osoby, która:

1. zostawi komentarz pod powyższym wpisem - Anonimy proszę o jakiś minimalny namiar na Was.
ORAZ
2. Udostępni podlinkowany banerek na swoim blogu.ZAPRASZAM serdecznie :) 

Na dziś to tyle. Spróbuję Was zaskoczyć w tym tygodniu i opublikuję jeszcze jakiś wpis nawet ;) A póki co: POZDRAWIAM, PA!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

witaj na moim blogu! dziękuję za odwiedziny :) będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :) pozdrawiam

Najczęściej odwiedzane