sobota, 4 czerwca 2016

 02.03.2016 Waga się waha

Jakoś tak nie może mi się ustabilizować. Już było 60,9 kg, a tu znowu z której strony nie patrzeć – DUPA! Mam nowe postanowienie: do Wielkanocy zero czekolady. No dobra! Daję sobie trzy koła ratunkowe, bo przecież bez czekolady się nie da! Drugie postanowienie: zero tradycyjnego pieczywa na kolację. Wcinam więc sałatki z kurakiem, twarożki i chrupkie pieczywo. Mniam!

16.03.2016 Tydzień do Świąt

Został tydzień do Świąt a ja nadal walczę z tą przeklętą jedynką na drugim miejscu. Może jakoś to wymazać? Zresetować? Może waga się popsuła?
Mr. T. brechta, że powinnam  się raczej wziąć za ćwiczenia znowu. Aha. Bo po chorobie w przypływie osłabienia zaniechałam zbędnych ruchów ;) No wezmę się, jak tylko znajdę motywację. Bo gdzieś się powsinoga zapodziała.

19.03.2016 Mistrzyni planowania

Jestem mistrzynią planowania. Od pół roku planuję odmrozić lodówkę ;) Ale spokojnie: pingwiny jeszcze się nie wprowadziły. Poza tym wolno i bez pośpiechu zrobiłam małe wiosenne sprzątanie. Co prawda wiosna ma nas głęboko i daleko i wcale nie ma zamiaru się pojawić w Polsce. Nie chcę tu komentować i siać fermentu, ale w obecnej sytuacji trochę ją rozumiem.
Na wadze wciąż w okolicach 61 kg. Chyba ogłoszę strajk czekoladowy ;)

23.03.2016 Pakujemy walizki

Dziś dzień pakowania. Powoli, żeby Mały Człowiek się nie skapował, bo będę miała przewalone przez dwa dni! Jak już podłapie, to jest na misji i koniec! Jutro po południu odjazd. Pakuję robótki ręczne, żeby mieć ręce zajęte i nie podjadać ;)
Ostatnie ważenie przed Świętami: 61,2 kg. Miodzio. Po Świętach już nie będzie tak różowo ;)

04.04.2016 Tchórz

No to jestem posrana! Psychicznie oczywiście. Nie wchodzę na wagę do odwołania. A ona na mnie patrzy spod szafki i szepcze „tchórz…” No raczej! Święta były. Chociaż musze się skromnie przyznać, że jadłam naprawdę rozsądnie. Nie powiem, że mało, bo w Święta mało jedzą tylko desperaci ;)
0 komentarze:

Prześlij komentarz

witaj na moim blogu! dziękuję za odwiedziny :) będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :) pozdrawiam

Najczęściej odwiedzane