czwartek, 21 marca 2013

Wiosna nie chce przyjść, a może to zima nie chce jej przepuścić. W każdym bądź razie nie czekam już, nie śledzę prognozy pogody. Co ma być to będzie... A póki co przeprowadzę małą autopromocję.

Chwaliłam się już jakiś czas temu, że podjęłam współpracę ze sklepikiem digi-scrap.pl Projektuje papiery, które można zakupić w formie pliku .jpg i wydrukować nawet na domowej drukarce! Pliki są dobrej jakości, w wysokiej rozdzielczości i do wielokrotnego użytku. Użyje tu sloganu reklamowego "płacisz raz, korzystasz ile chcesz" ;) Uzbierała się już niezła kolekcja na różne okazje.

Na początek w chłodnym klimacie zimowym, a może w błękicie wiosennego nieba...? W każdym razie 'In Blue' - papiery w kosteczkę w niebieskościach i lekko psychodeliczne kolorowe kropeczki (i jeszcze jest Niebieski list)


Już po Walentynkach, ale na miłość nigdy nie jest za późno. 'Love Letters' to serduszkowe papiery na każdą okazję. Delikatne, pastelowe...


'Calluna' to wspomnienie ciepłego, jesiennego wrzosowiska. Papiery są jednak bardzo uniwersalne. W końcu kropeczki i zygzaczki nadają się wszędzie i do każdego tematu! :)

...a ponieważ mimo wszystko i ponad wszystko tęsknię za zielenią, wiosną, słońcem... ach! To powstała cała wiosenna kolekcja ;) Koniczynki na szczęście.


Kropki, paski i krata na Wielkanoc i nie tylko! :) Wesoło, wiosennie, kolorowo.

 Zapraszam na zakupy :) I mam nadzieję, że zima, która się u nas rozgościła na dobre nie przeszkodzi Wam w tworzeniu cudnych prac i że w końcu sobie pójdzie...

Miłego dnia :)
0 komentarze:

Prześlij komentarz

witaj na moim blogu! dziękuję za odwiedziny :) będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :) pozdrawiam

Najczęściej odwiedzane